Usługi

Naprawiamy, szkolimy i nagrywamy filmy. Przekładamy swoje doświadczenie i wiedzę na wysoką jakość usług. Motocyklami zajmujemy się kompleksowo. Stale się rozwijamy, więc oferta jest cały czas poszerzana.

Serwis i naprawa motocykli

Przygotowanie motocykla przed jazdą wymaga fachowego i kompleksowego podejścia. Sprawdzimy wszystko, abyście mieli pewność, że motocykl jest gotowy do jazdy. Każdy pojazd traktujemy indywidualnie, skupiając się na objawach, o których nam powiecie, a następnie sprawdzając wszystkie podzespoły. Dysponujemy częściami oryginalnymi i zamiennikami. Mamy bardzo duże doświadczenie w niemal wszystkich modelach motocykli, dlatego też w Lobo Moto znajdziesz kompleksowe i profesjonalne usługi, dostosowane do konkretnego pojazdu.

Kompleksowe remonty silników

To, co nas wyróżnia, to profesjonalna naprawa i remonty silników 4T i 2T. Jeśli nie macie czasu na dojazd do nas, możecie bezpiecznie spakować silnik i wysłać go do nas kurierem. Jak tylko skończymy naprawę – odsyłamy silnik do Ciebie, dając znać, że paczka opuściła serwis.

Serwis zawieszeń

Jeśli zależy Ci na komforcie i bezpieczeństwie jazdy – zadbaj o zawieszenie! Przeciekający olej to sygnał poważniejszych problemów, dlatego pomyśl wcześniej o kompleksowym serwisie. Dysponujemy narzędziami najwyższej jakości oraz posiadamy szeroki wybór części i akcesoriów do zawieszeń. Serwisujemy oraz tuningujemy zawieszenia w motocyklach crossowych oraz szosowych.

Regeneracja głowic i obróbka gniazd zaworowych

Głowica jest jednym z ważniejszych elementów motocyklu. Spawamy, wymieniamy gniazda oraz prowadnice. Jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każdą głowicę. Jeżeli wymieniasz zawory i po zmianie, głowica jest nieszczelna to na miejscu poprawimy kąty gniazd z wykorzystaniem specjalistycznych frezów. Jako nieliczni w Polsce, posiadamy specjalną maszynę MIRRA do obróbki gniazd

Wymiana i centrowanie korbowodów

W Lobo Moto zajmujemy się korbowodami. Po dobraniu odpowiedniej korby, wrzucamy wał na urządzenie, dzięki czemu zyskujesz idealne spasowanie elementów. Wiemy, jak ważna jest precyzja tej usługi, dlatego korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń pomiarowych.

Honowanie cylindrów

Honowanie cylindrów. Obróbka powierzchni cylindra, mająca na celu dokładne wykończenie powierzchni przed założeniem nowego tłoka. Używamy do tego szczotek FLEX-HONE

Planowanie głowic

Proces planowania powierzchni głowicy to bardzo precyzyjne wyrównanie powierzchni. Dzięki temu otrzymujemy idealnie gładką powierzchnię naszej głowicy. Prace wykonujemy na maszynie CARMEC.

Wymiarowanie elementów

Korzystamy z profesjonalnych urządzeń pomiarowych. Przed zamontowaniem części, wszystko dokładnie sprawdzamy. Możesz przykładowo wysłać do nas cylinder na pomiar, a my dobierzemy odpowiedni tłok.

Szkolenia z jazdy

Ekipa Lobo Moto to zawodnicy, ścigający się w Mistrzostwach Polski Motocross oraz Cross Country. Paweł „Kozi” Płochocki jest licencjonowanym trenerem Polskiego Związku Motorowego, który zajmuje się u nas szkoleniami. Jeśli chcesz udoskonalić technikę jazdy, spróbować motocrossu, czy polepszyć swoje wyniki na zwodach – skontaktuj się z Pawłem. Dysponuje także parkiem maszynowym, wyposażony w dwa małe motorki MRF o pojemnościach 50 oraz 125 cm, na których mogą uczyć się najmłodsi lub nowicjusze. Szkolenie jest również fajnym prezentem, który możesz podarować bliskiej osobie.

Produkcja filmów

Zapewne znasz kanał BMSvideo na Youtube. Tworzy go Tomek „Tomski” Cymerman, przekazując Wam wiedzę o motocyklach. Jeśli chcecie dowiedzieć się ciekawostek technicznych, nauczyć rozwiązywać podstawowe problemy z motocyklami – zapraszamy na kanał. Tomski może nakręcić dla Ciebie film promocyjny, reklamę dla sponsora czy wizytówkę Twojej firmy.