Usługi

Naprawiamy, szkolimy i nagrywamy filmy. Przekładamy swoje doświadczenie i wiedzę na wysoką jakość usług, które świadczymy. Motocyklami zajmujemy się kompleksowo. Prowadzimy serwis i naprawę maszyn, a dla Klientów nie mogących pojawić się u nas osobiście, wprowadziliśmy wysyłkową naprawę silników. Stale się rozwijamy, więc oferta jest cały czas poszerzana.

Serwis i naprawa motocykli

Przygotowanie motocykla przed jazdą wymaga fachowego i kompleksowego podejścia. Sprawdzimy wszystko, abyście mieli pewność, że motocykl jest gotowy do jazdy. Każdy pojazd traktujemy indywidualnie, skupiając się na objawach, o których nam powiecie, a następnie sprawdzając wszystkie podzespoły. Dysponujemy częściami oryginalnymi i zamiennikami. Mamy bardzo duże doświadczenie w niemal wszystkich modelach motocykli, dlatego też w Lobo Moto znajdziesz kompleksowe i profesjonalne usługi, dostosowane do konkretnego pojazdu.

Wysyłkowa naprawa silników

To, co nas wyróżnia, to profesjonalna naprawa i remonty silników 4T i 2T. Jeśli nie macie czasu na dojazd do nas, możecie bezpiecznie spakować silnik i wysłać go do nas kurierem. Jeśli obawiasz się, iż silnik może ulec zniszczeniu podczas transportu, dysponujemy skrzyniami zapewniającymi mu bezpieczny transport. Jeśli decydujesz się na nasze usługi, pakujesz silnik i przesyłasz go do Lobo Moto za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jak tylko skończymy naprawę – odsyłamy silnik do Ciebie, dając znać, że paczka opuściła serwis.

Serwis zawieszeń

Jeśli zależy Ci na komforcie i bezpieczeństwie jazdy – zadbaj o zawieszenie! Przeciekający olej to sygnał poważniejszych problemów, dlatego pomyśl wcześniej o kompleksowym serwisie. Dysponujemy szerokim wyborem części i akcesoriów do zawieszeń, obejmujących między innymi: sprężyny, uszczelniacze, zaworki oraz amortyzatory przednie i tylne. Serwisujemy oraz tuningujemy zawieszenia w motocyklach crossowych oraz szosowych. Współpracujemy z tunerami: MMX Marmuszewski, Szukiel Racing Suspension oraz BUD RACING.

Regeneracja głowic i obróbka gniazd zaworowych

Głowica jest jednym z ważniejszych elementów motocyklu. Spawamy, wymieniamy gniazda oraz prowadnice. Jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każdą głowicę. Jeżeli wymieniasz zawory i po zmianie, głowica jest nieszczelna to na miejscu poprawimy kąty gniazd z wykorzystaniem specjalistycznych frezów. Ten zabieg gwarantuje 100% szczelności.

Wymiana i centrowanie korbowodów

W Lobo Moto zajmujemy się korbowodami. My nie wyważamy, lecz centrujemy! Po dobraniu odpowiedniej korby, wrzucamy wał na urządzenie, dzięki czemu zyskujesz idealne spasowanie elementów. Wiemy, jak ważna jest precyzja tej usługi, dlatego korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń pomiarowych.

Szkolenia z jazdy

Zespół Lobo Moto to zawodnicy, ścigający się w Mistrzostwach Polski Motocross oraz Cross Country. Paweł „Kozi” Płochocki jest licencjonowanym trener Polskiego Związku Motorowego, który zajmuje się u nas szkoleniami. Jeśli chcesz udoskonalić technikę jazdy, spróbować motocrossu, czy polepszyć swoje wyniki na zwodach – skontaktuj się z Pawłem. Dysponuje także małym parkiem maszynowym, który uzupełniają dwa małe motorki MRF o pojemnościach 50 oraz 125 cm, na których mogą uczyć się najmłodsi lub nowicjusze. Szkolenie jest również fajnym prezentem, który możesz podarować bliskiej osobie.

Produkcja filmów

Zapewne znasz kanał BMSvideo na Youtube. Tworzy go Tomek „Tomski” Cymerman, przekazując Wam wiedzę o motocyklach. Jeśli chcecie dowiedzieć się ciekawostek technicznych, nauczyć rozwiązywać podstawowe problemy z motocyklami – zapraszamy na kanał. Tomski może nakręcić dla Ciebie film promocyjny, reklamę dla sponsora czy wizytówkę Twojej firmy.