Cześć

LOBO MOTO, czyli ludzie łączący pasję z pracą. Motocykle są w naszych sercach od najmłodszych lat. Naszym celem jest tworzenie miejsca, które zapewni Wam oraz Waszej maszynie pełny zakres usług. Zaczynając od przygotowania sprzętu, przez szkolenie z jazdy pod okiem licencjonowanego trenera PZM, kończąc na profesjonalnym filmie.

Serwis

Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem motocykli off-road, oferując usługi najwyższej jakości. Sprawdzimy wszystko co istotne oraz spersonalizujemy ustawienia maszyny pod kątem docelowej dyscypliny i wymagań. Dzięki temu jazda będzie przyjemna i bezpieczna, a Wy będziecie mogli skupić się na urywaniu cennych sekund podczas treningów. Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie mechaniki oraz startach w imprezach Motocross i Cross Country rangi Mistrzostw Polski sprawiają, że dokładnie wiemy na co trzeba zwrócić uwagę podczas przeglądu Waszej maszyny.

Wykonujemy naprawy silników, serwis zawieszeń, regenerację głowic, obróbkę gniazd zaworowych, wymianę i centrowanie korbowodów, honowanie cylindrów, centrowanie kół oraz wiele, wiele więcej…

Szkolenia

Jeśli chcecie zdobyć nowe umiejętności, nauczyć się jeździć motocross lub podszlifować technikę jazdy to dobrze trafiliście. Nasz licencjonowany trener PZM oraz zawodnik Paweł „Kozi” Płochocki, prowadzi szkolenia w całej Polsce. Możecie się z nim umówić na trening indywidualny lub grupowy w wybranym przez Was miejscu.

Motoporadnik

Współtworzymy również kanał na Youtube pod nazwą BMSvideo. Tomasz „Tomski” Cymerman pokazuje nie tylko techniczne zagadnienia dotyczące motocykli, ale może także stworzyć dla Was film promocyjny lub reklamę Waszej firmy.

 
Zapraszamy do kontaktu !